DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Notice: Undefined variable: slidescaption1 in /html/templates/mx_joofree9/index.php on line 211

Notice: Undefined variable: slidescaption2 in /html/templates/mx_joofree9/index.php on line 214

Regulamin

 1. Przeznaczeniem Laboratorium Modelowania Matematycznego (LMM) Instytutu Matematyki jest prowadzenie nowoczesnych badań naukowych (komercyjnych i niekomercyjnych), w szczególności badań istotnych dla rozwoju gospodarki.
 2. Realizacja badań komercyjnych wymaga zgody Dyrekcji Instytutu Matematyki.
 3. Publikacje i inne rezultaty badań otrzymane z wykorzystaniem LMM powinny być odpowiednio afiliowane.
 4. Dostęp do LMM mają pracownicy UJK po otrzymaniu spersonalizowanej karty chipowej, umożliwiającej logowanie na stanowiskach komputerowych LMM. Karty wydawane są na czas określony.
 5. Karty chipowe opisane w punkcie 4 otrzymują wszyscy pracownicy Instytutu Matematyki UJK. Pracownicy spoza Instytutu Matematyki UJK mogą uzyskać kartę po pozytywnym rozpatrzeniu przez Dyrekcję Instytutu Matematyki wniosku o wydanie takiej karty.
 6. Aktywność użytkowników (czas pracy) na stanowiskach komputerowych LMM może być monitorowana np. w celach statystycznych.
 7. W pomieszczenia i na stanowiskach LMM zabronione jest prowadzeń zajęć dydaktycznych ze studentami. Wyjątek stanowią seminaria i pracownie magisterskie prowadzone dla studentów Instytutu Matematyki UJK.
 8. Na stanowiskach komputerowych LMM zainstalowane oprogramowanie występuje w wersji komercyjnej i w wersji przeznaczonej do badań niekomercyjnych.
 9. Użytkownik LMM jest odpowiedzialny za stosowanie oprogramowania zgodnie z jego licencją i
 10. Użytkownikowi LMM zabrania się instalowania innego oprogramowania bez uzgodnienia z administratorem LMM.
 11. Użytkownik LMM jest odpowiedzialny materialnie za otrzymaną kartę chipową.
 12. Karta chipowa nie może być udostępniana innym osobom.
 13. W przypadku zgubienia lub uszkodzenia karty chipowej użytkownik pokrywa finansowo zakup nowej karty chipowej, o takich samych parametrach technicznych lub lepszych. Wartość karty chipowej to 150 PLN.

 


Kontakt:
Administrator
mgr inż. Paweł Fornalski
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 41 349 61 94 pok. B200